logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

آشنایی با دستگاه سانتریفیوژ در خط تولید زغال فشرده

دستگاه سانتریفیوژ

آشنایی با دستگاه سانتریفیوژ در خط تولید زغال فشرده

دستگاه سانتریفیوژ در خط تولید زغال فشرده

زغال به کلی ماده سبک، شکننده و سیاه‌رنگ باقی‌مانده از نیم‌سوختن چوب یا دیگر اندام‌های گیاهی و جانوری است که قسمت اعظم ترکیبات آن‌ها تبدیل به کربن شده باشد. این کربن ناخالص از ۸۵ تا ۹۸ درصد کربن تشکیل شده‌ است. زغالی که به زغال فشرده معروف است، رایج‌ترین نوع بریکت سوختی است که با گرد زغال چوب ساخته می‌شود.

زغال فشرده (بریکت) یک بلوک فشرده از گردوغبار زغال‌سنگ یا سایر مواد زیستی توده‌های قابل احتراق مانند زغال چوب، خاک‌اره، تراشه چوب و زغال‌سنگ نارس است. بریکت اصطلاحی از زبان فرانسوی است و گویای این نکته است که زغال چینی شباهت ظاهری با آجر دارد.

زغال فشرده که از خاک‌اره درست‌شده، به دلیل ماندگاری بالای آن و نوع احتراق خوبی که دارد  بیشتر در کبابی‌ها و رستوران‌ها و قهوه‌خانه‌ها و مصارف خانگی استفاده می‌گردد. البته به عنوان سوخت حرارتی نیز در تعدادی از  کارخانه‌ها استفاده می‌شود. 

خط تولید زغال فشرده این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و سودآوری خیلی خوبی دارد. مجموعه کیوان صنعت برترین و بزرگ‌ترین گروه راه‌انداز خط تولید زغال فشرده است. ما امروز در این مقاله قصد داریم دستگاه سانتریفیوژ در خط تولید زغال فشرده را معرفی و بررسی کنیم.

دستگاه‌های و ابزارات خط تولید زغال فشرده

۱. دستگاه اکسترودر تسمه ای

۲. دستگاه سرند

۳. دستگاه مکنده یا سانتریفیوژ

۴. دستگاه آسیاب چکشی یا خردکن 

۵. سیکلون گریز از مرکز 

۶. بارریز گیربکسی با دینام 

۷. مشعل گازی بزرگ

۸. هود جلوی اکسترودر

۹. وان برای حمل مواد

۱۰. دستگاه دیگ بخار

۱۱. دستگاه لوله های سینوسی 

۱۲. زانو سایز

۱۳. سیلندر

۱۴. ماردون

۱۵. المنت 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه‌ها می‌توانید وارد لینک زیر شوید.

انواع دستگاه‌های خط تولید زغال فشرده

دستگاه سانتریفیوژ

در خط تولید زغال قرار گرفتن دستگاهی برای افزایش سرعت و کیفیت تولید زغال بسیار مهم می‌باشد.یکی از این دستگاه که در یک خط تولید باعث افزایش کیفیت,سرعت و بازدهی تولید روزانه شما می‌شود دستگاه سانتریفیوژ یا مکنده می‌باشد.

دستگاه سانتریفیوژ در یک خط تولید زغال از یک طرف مواد اولیه و حرارت را مکیده و به طرف دیگر مکنده که به لوله‌های سینوسی متصل است می‌دمد و باعث می‌شود تا این مواد اولیه با بهترین کیفیت و با بالاترین سرعت آماده استفاده شوند.

دستگاه سانتریفیوژ یا مکنده دارای سرعت و قدرت مکش و دمش بالایی می‌باشد که باعث افزایش کیفیت محصول شما و بازدهی روزانه خط تولید شما می‌شود و نیز با تغییری که مجموعه کیوان صنعت در ساختار این مکنده ایجاد کرده است,یک دستگاه سانتریفیوژ می‌تواند همزمان دو دستگاه اکسترودر را تامین کند.

دستگاه سانتریفیوژ

دستگاه سانتریفیوژ

دستگاه سانتریفیوژ کیوان صنعت 

دستگاه سانتریفیوژ کار مکنده گی و دمندگی را انجام میدهد از جهتی که پره ها قرار دارد را مکش و اکثرا از قسمت بالا دهش میکند. این دستگاه نیز نسبت به حجم کار و تولید طراحی میشود.

 یک دستگاه سانتریفیوژ مجموعه کیوان صنعت توانایی دارد دو اکسترودر همزمان را تغذیه کند. دینامهای سوار بر دستگاه 7.5 اسب و 10 اسب میباشد که نیروی دورانی با تسمه به شافت انتقال میابد محور با یاتاقان برشاسی سوار است یکسر شافت فولی و یک سر پره که در پوسته داخلی دستگاه قرار میگیرد.

 دلیل مکندگی قوی این سیستم طراحی دقیق پره ها ودوجداره بودن آن میباشد تمامی ورق های داخلی 4 میل و پوسته خارجی 5 یا 6 میل استفاده شد و شاسی با نبشی 5 و 6 طراحی شده است.

 سیستم طوری طراحی گردیده که پره های داخلی به راحتی قابل تعویض است. جهت گردش پره در خط تولید می بایست به جهت گردش عقربه های ساعت باشد.

خریداران توجه داشته باشند که دستگاه سانتریفیوژ در خط تولید زغال شافت دینام مستقیم به علت حرارت خوری زیاد جوابگو نمی باشد. در این نوع مکنده دینام به علت حرارت بالا دوام نمی آورد مکنده تسمه ایی برای خط تولید زغال مناسب است.

دستگاه سانتریفیوژ

دستگاه سانتریفیوژ

راه اندازی خط تولید زغال فشرده توسط کیوان صنعت

مجموعه کیوان صنعت بهترین راه‌انداز خط تولید زغال فشرده در کشور می‌باشد. نه تنها بهترین بلکه تنها مجموعه‌ای است که علاوه بر نصب و راه‌اندازی خط تولید زغال فشرده، به شما نحوه میکس مواد تا پخت زغال درجه یک را آموزش می‌دهد.

 این مجموعه به غیر از تایم نصب دستگاه‌ها، به مدت ۵ روز از خرید مواد اولیه گرفته تا روش میکس و تولید زغال فشرده را به شما آموزش کامل می‌دهد‌. همچنین کیوان صنعت ۵ روز به اضافه دوره آموزش، خط تولید زغال فشرده را انجام داده و برای شما سودآوری می‌کند.

دستگاه‌های خط تولید زغال فشرده که توسط کیوان صنعت تولید می‌شوند ضمانت یک‌ساله داشته و علاوه بر این؛ کیوان صنعت به مدت ۵ سال از کارگاه راه‌اندازی شده پشتیبانی می‌کند.

 

hossein
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت